pn - pt 8:00 - 16:00

 najlepsze zabawki

 dystrybucja zabawek

masz pytanie
zadzwoń

(075) 77 56 013

dystrybucja zabawek po całej Polsce

Kariera

Jesteśmy grupą specjalistów, którzy od wielu lat tworzą innowacyjną, dynamicznie rozwijającą się firmę. Nasz sukces nie byłby możliwy, gdyby nie nasi Pracownicy, których wiedza, doświadczenie i zaangażowanie stanowią nasz fundament biznesowy. Efektem naszej pracy są setki zadowolonych Klientów związanych z naszą firmą przez wiele lat. Jeżeli cenisz sobie przyjazną atmosferę, kontakt z ludźmi i profesjonalizm – dołącz do nas!

  • Szkolenia wewnętrzne
  • Ubezpieczenia grupowe
  • Zniżki na nasze produkty
  • Dogodne godziny pracy
  • Otwarte i przyjazne miejsce pracy
  • Wpływ na funkcjonowanie firmy
  • Przejrzyste warunki zatrudnienia

Interhurt Group Sp. z o.o. jest wiodącą firmą oferującą zróżnicowane usługi w zakresie dystrybucji materiałów biurowych i środków czystości w województwie dolnośląskim

Obecnie prowadzimy rekrutację na stanowisko:

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

miejsce pracy: Zgorzelec
nr ref.: IH/OLX/06/14/1

OCZEKIWANIA

  • Wykształcenie min. średnie,
  • Doświadczenie na stanowiskach związanych ze sprzedażą,
  • Orientacja na rezultat/cel,
  • Umiejętności interpersonalne,
  • Prawo jazdy kat. B.,
  • Gotowość do częstych podróży służbowych,
  • Samodyscyplina i odpowiedzialność.

OBOWIĄZKI

JEDNOCZEŚNIE OFERUJEMY

Na aplikacje (CV) czekamy do dnia 18 lipca pod adresem:
praca@interhurt.com.pl

Prosimy o dopisanie numeru referencyjnego w temacie wiadomości.

Zastrzegamy możliwość odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."